Dyn Poadium

2022

2022-03-26 Gasthuiskerk, Bolsward
Complete uitslag in pdf

Categorie t/m 12 jaar:
1. 93,00 punten - Isa van Vugt, trombone
2. 92,00 punten - Eline de Boer, sopraansaxofoon
3. 84,00 punten - Siebren de Jong, altsaxofoon
img 8742 3266 130 100 80 c img 8737 3265 130 100 80 c img 8729 3264 130 100 80 c
Categorie 13 t/m 15 jaar:
1. 92,00 punten - Anna Elisabeth Verbeek, hoorn
2. 90,00 punten - Evanna Boonstra, dwarsfluit
3. 88,00 punten - Wietske Baarda, trompet

img 8755 3269 130 100 80 c

  img 8749 3268 130 100 80 c img 8746 3267 130 100 80 c
Ensembles:
1. 86,00 punten - Lyanne Jongsma (dwarsfluit) en Anneleen Versteeg (piano)
2. 85,00 punten - Wietske Baarda (trompet), Anna Elisabeth Verbeek (hoorn) en Hylkje Hoekstra (altsaxofoon)
3. 84,00 punten - Hilde de Jager (euphonium) en Piet de Jager (besbas)

img 8835 3272 130 100 80 c img 8833 3271 130 100 80 c img 8829 3270 130 100 80 c
Categorie 16+:
1. 89,00 punten - Anne-Marique Katsburg, hobo
2. 88,50 punten - Bente Miedema, dwarsfluit
3. 88,00 punten - Lara Grijpstra, piano
img 8851 3275 130 100 80 c img 8843 3274 130 100 80 c img 8840 3273 130 100 80 c

Winnaar wisselbeker: Isa van Vugt, trombone, 93 punten

Jury: Sipko Feikens en Jannie Reijenga
Presentatie: Tietske Folkertsma
Pianisten: Mariette Hornsveld, Ludwin Hiemstra en Yvonne Boekema

 

2021

Categorie t/m 12 jaar:
1. 88,00 punten: Jesse Elkerbout, Franeker, altsaxofoon;
2. 87,00 punten: Eline de Boer, Schettens, sopraansaxofoon;
3. 83,00 punten: Siebren de Jong, Parrega, altsaxofoon.

Categorie 13 t/m 15 jaar:

1. 91,00 punten: Wietske Baarda, Oudega SWF, trompet;
2. 90,00 punten: Anna Verbeek, Oudega SWF, waldhoorn;
3. 85,50 Jolijn Althuisius, Franeker, klarinet.

Categorie 16+:
1. 93,00 punten: Bente Miedema, Workum, dwarsfluit;
2. 91,50 punten: Lyanne Jongsma, Workum, dwarsfluit;
3. 91,00 punten: Anne-Marique Katsburg, Makkum, hobo.


Winnaar wisselbeker: Bente Miedema, dwarsfluit, 93 punten

2020

Categorie t/m 11 jaar:
1. 45,50 punten: Eline de Boer, sopraansaxofoon;
2. 43,50 punten: Midas Meeuwise, piano.

Categorie 12 t/m 15 jaar:
1. 46,50 punten: Wietske Baarda, trompet;
2. 46,00 punten: Bente Miedema, dwarsfluit.

Categorie 16 jaar en ouder
1. 45,00 punten: Hilde Veninga, sopraansaxofoon;
2. 44,00 punten: Annemarije Bosch, trompet.

Categorie Ensembles:
1. 45,50 punten: Trio uit Oudega SWF: Anna, Hylkje en Wietske;
2. 45,00 punten: Ensemble van Excelsior Schraard: Wiebe, Baukje, Klaas, Cees, Anne, Almer en Geertje.

Winnaar wisselbeker: Wietske Baarda, trompet, 46,5 punten

2019

Categorie t/m 11 jaar:
1. 90,00 punten: Wietske Baarda, trompet;
2. 88,00 punten: Anna Elisabeth Verbeek, hoorn;

Categorie 12 t/m 15 jaar:

1. 88,40 punten: Bente Miedema, dwarsfluit;
2. 84,00 punten: Astrid Kappeyne van de Copello, altsaxafoon;

Categorie 16+:
1. 87,60 punten: Anna Verbeek, altsaxofoon;
2. 82,40 punten: Sanne Janzen, altsaxofoon;

Categorie Ensembles:

1. 85,00 punten: slagwerkkwartet Jeffry Frikken, Marijke Djurrema, Corrie Jansen en Eline Scheltinga;
2. 83,40 punten: duo Anneke Zeinstra (trompet) en Stefan Yska (bugel)

Winnaar wisselbeker: Wietske Baarda, trompet, 90 punten

2018

Categorie t/m 11 jaar:
1. 91,00 punten: Jesse Elkerbout (9 jaar) op altsaxofoon;
2. 90,00 punten: Wietske Baarda (10 jaar) op trompet.

Categorie 12 t/m 15 jaar:
1. 94,00 punten: Hilde Veninga (14 jaar) op sopraansaxofoon;
2. 91,50 punten: Bente Miedema (13 jaar) op dwarsfluit.

Categorie 16 jaar en ouder:
1. 96,00 punten: Gerbrich Greidanus (17 jaar) op euphonium;
2. 87,00 punten: Sjoerd Krol (16 jaar) op trompet.

Categorie Ensembles:
1. 90,00 punten: Marijke Djurrema, Corrie Jansen-Krol en Jeffry Frikken op Marimba;
2. 87,00 punten: Sanne Altena op trompet en Mariska Altena op bugel.

Winnaar wisselbeker: Gerbrich Greidanus, euphonium, 96 punten

Geplaatst voor een solo-optreden tijdens het Galaconcert van Femuza op 15 juni 2018 in Theater Sneek: Hilde Veninga Toelichting: winnares Gerbrich Greidanus woont buiten de gemeente en komt daardoor hier niet voor in aanmerking.

2017

Categorie t/m 11 jaar:
1. 87punten:Esther Stemerding (11 jaar) op Viool;
2. 86,5 punten: Elske van de Wal (10 jaar) op Bugel.*

Categorie 12 t/m 15 jaar:
1. 96,5 punten: Femke Galema (14 jaar) op Altsaxofoon;*
2. 91,5 punten: Hilde Veninga (13 jaar) op Sopraansax.

Categorie 16 jaar en ouder:
1. 89 punten: Amber Kwant (19 jaar) op Dwarsfluit;*
2. 88,5 punten: Gerbrich Greijdanus (16 jaar) op Euphonium.

Categorie Ensembles:
1. 94 punten: Anna Hoekstra, Femke Galama, Wil Witteveen en Margriet Dijkstra, Saxofoonkwartet;
2. 88,5 punten: Yvonne Galama en Trienke Abma, Duo op Bugel.

* automatisch deelname aan de ‘fulkaanCLASS’ en de Klank fan Fryslân of de Slach fan Fryslân

Verstrekte Silvercards voor deelname aan de ‘fulkaanCLASS’ en de Klank fan Fryslân of de Slach fan Fryslân(voor blazers en slagwerkers):
- Hilde Veninga, sopraansax
- Douwe van Netten, bugel
- Jorien van der Zande, altsaxofoon
- Joppe Schippers, drums
- Gerbrich Greijdanus, euphonium
- Aron de Jong, euphonium
- Irene Walinga, marimba

Winnaar wisselbeker: Femke Galema , Altsaxofoon, 96,5 punten

2016

Categorie t/m 11 jaar:
1. 92 punten: Berber Buren (11 jaar) op bugel;
2. 90 punten: Esther Stemerding (10 jaar) op Viool

Categorie 12 t/m 15 jaar:
1. 95 punten: Femke Galama (13 jaar) op Altsaxofoon;
2. 92,5 punen: Merel Stemerding (13 jaar) op Viool.

Categorie 16 jaar en ouder:
1. 93 punten: Tanja Altena (17 jaar) op Bugel;
2. 88 punten: Ilse Hallema (17 jaar) op Altsaxofoon

Categorie Ensembles:
1. 91 punten: Sextet:Fokkelina Dijkstra, Akkelien Reitsma, Lisa Eppenga, Johannes Wijnja, Yvonne Galama, Jannie Groenveld. op Trompet;
2. 84 punten:Kwintet:Marry Dijkstra - Baritonsax, Grietje Katerberg - Sopraansax, Marrit Sterk - Altsaxofoon, Janna vd Kooij - Altsaxofoon, Anouk Vosmeer - Tenorsax.

Verstrekte Silvercards voor deelname aan de ‘fulkaanCLASS’ en de Klank fan Fryslân of de Slach fan Fryslân(voor blazers en slagwerkers):
- Hilde Veninga, sopraansax
- Riemer Durk Krol, hoorn
- Lydia Hoitinga, bugel
- Julia Niemeijer, drums
- Gerbrich Greijdanus, Altsaxofoon
- Geartsje Mollema, Altsaxofoon
- Albert Berends, marimba
- Ilse Hallema, Altsaxofoon
- Jordy Boggia, Hoorn

Winnaar wisselbeker: Femke Galema , Altsaxofoon, 95 punten

2014

Winnaar wisselbeker: Yvonne Galama

2013

Winnaar wisselbeker: Ylday Gijsen

2012

Winnaar wisselbeker: Ylday Gijsen

2011

Jeugdkorpsenfestival

2022

12 februari 2022 in MFC de Utherne te IJlst

C-orkest CMV Advendo Franeker o.l.v. Siemen Hoekstra
Nije Noaten Parrega o.l.v. Marten Miedema
Muzykmaten Wijckel o.l.v. Jeanette Valkema winnaars
De Notenkrakers Oudega SWF o.l.v. Yvonne Galama
B-orkest CMV Advendo Franker o.l.v. Siemen Hoekstra
De Notenbrijbekken Workum o.l.v. Guus Pieksma

Jurering: Almer Zijlstra

2020

18 januari in De Mande te Nijland

“Koperkabaal” uit Blauhús onder leiding van dirigent Roelof Bakker

Jurering: Meine Verbeek

2019

2019-01-19 Jeugdfestival De Mande te Nijland

Christelijke muziekvereniging Wilhelmina Easterein o.l.v. Joke Krist
De Notenkrakers Makkum o.l.v. N. Jaarsma winnaars
Koperkabaal Blauwhuis o.l.v. Roelof Bakker
de Muzykmaten Sleat / Wyckel o.l.v. Jeanette Valkema
Mixorkest Súdwest Súdwest Fryslân o.l.v. Guus Pieksma
JAMM Arum o.l.v. Yvonne Galema
Excelsior XS Scharrad o.l.v. Fenny Haagsma
De Toansetters Tjerkwrd o.l.v. Almer Zijlstra
Tusken de Noaten IJlst o.l.v. Guus Pieksma

Juri: Sijtze van der Hoek uit Veenhuizen

2018

20 Januari 2018

Jong Excelsior Nijland o.l.v Willy Krol
JAMM Arum o.l.v. Yvonne Galema
Tusken de Noaten IJlst o.l.v. Guus Pieksma
De Toansetters Tjerkwerd o.lv. Almer Zijlstra
Jong XS Schraard o.l.v. Fenny Haagsma
De Notenkrakers Oudega SWF o.l.v. Arjen Steur
de Musykmaten Sleat/Wyckel o.l.v. Jeanette Valkema
Trijeklank Heeg / Hommerts / Jutrijp o.l.v. Fenny Haagsma
Koperkabaal Blauwhuis o.l.v. Roelof Bakker winnaar
Excelsior XS Schraard o.l.v. Fenny Haagsma

2017

2017-01-21

Mfc It Harspit Oppenhuizen

Tusken de Noaten IJlst o.l.v. Guus Pieksma
Melodia Wijckel o.l.v. Jeanette Valkema
Excelsior XS Schraard o.l.v. Fenny Haagsma
De Notenkrakers Oudega SWF o.l.v. Yvonne Galema
CMV Jong Excelsior NIjland o.l.v. Willy Krol
Jong XS Schraard o.l.v. Fenny Haagsma
Jong Oranje Bolsward o.l.v. Harm Bosma
Toansetters Tjerkwerd o.l.v. Almer Zijlstra
Trijeklank Heeg/Jutrijp/Hommerts o.l.v. Fenny Haagsma
Koperkabaal Blauwhuis o.l.v Roelof Bakker
Oranje (jeugd slagwerkensemble) Bolsward o.l.v. Martijn Oostra
JAMM! Arum o.l.v. Yvonne Galema

 

Notice: No Images or Galleries Found

Korpsenfestival

2022

12 maart 2022 in de Mande te Nijland

Fanfare Eensgezindheid Tjerkwerd - Jeanette Valkema
Fanfare Eendracht Maakt Macht - Oudega (Súdwest Fryslân)) - Jaap Musschenga
Stadsfanfare Bolsward - Piet van der Heide winnaars
Excelsior Schraard - Thom Zigterman
Streekharmonie Concordia Balk - Arjen Steur
Harmonie Sneek / Muziekvereniging Excelsior Scharnegoutum - Arend Gerds
Ezg Hommerts-Jutrijp - Jan Hibma
Brassband Crescendo Workum - Guus Pieksma
Cmv Excelsior Parrega - Marten Miedema
CMV Excelsior Nijland - Jan Hibma
Harmonieorkest Euphonia Wommels - Tjeerd Barkmeijer

Jurering: Rob Goorhuis en Durk Lautenbach